

26 maja odbyło się spotkanie dla uczniów naszej szkoły z panią Moniką Lis-Rybarczyk funkcjonariuszką do spraw Profilaktyki Społecznej w Komendzie Powiatowej Policji w Pleszewie. Tematem spotkania było "Bezpieczeństwo w sieci". Uczniowie obejrzeli pouczający film i uczestniczyli w dyskusji.
Uczniowie dowiedzieli się również o nowych przepisach w ruchu drogowym, od 3 czerwca 2026 roku osoby poniżej 16 roku życia muszą obowiązkowo używać kasku ochronnego podczas poruszania się na rowerze i hulajnodze elektrycznej.
Przypomniano o zachowaniu szczególnego bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.
Organizator spotkania: Zespół do spraw promocji placówki
