Zespół Placówek Specjalnych

w Pleszewie

  • Nauka i wiedza są najważniejsze
  • Uczymy jak żyć, jak pracować, jak cieszyć się życiem
  • Tworzymy przyjazny klimat nauki i pracy - dla wszystkich
  • Nasza szkoła nasza duma

Spotkanie z policją

26 maja odbyło się spotkanie dla uczniów naszej szkoły z panią Moniką Lis-Rybarczyk funkcjonariuszką do spraw Profilaktyki Społecznej w Komendzie Powiatowej Policji w Pleszewie. Tematem spotkania było "Bezpieczeństwo w sieci". Uczniowie obejrzeli pouczający film i uczestniczyli w dyskusji.

Uczniowie dowiedzieli się również o nowych przepisach w ruchu drogowym, od 3 czerwca 2026 roku osoby poniżej 16 roku życia muszą obowiązkowo używać kasku ochronnego podczas poruszania się na rowerze i hulajnodze elektrycznej.

Przypomniano o zachowaniu szczególnego bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.

Organizator spotkania: Zespół do spraw promocji placówki

  • Kliknij, aby powiększyć obraz spotkanie-z-policja1.jpg
  • Kliknij, aby powiększyć obraz spotkanie-z-policja2.jpg
  • Kliknij, aby powiększyć obraz spotkanie-z-policja3.jpg
  • Kliknij, aby powiększyć obraz spotkanie-z-policja4.jpg
  •  

Moduł dostępności serwisu WWW